Aktuálne

Reakcie na Púť mužov 2016

Ponúkam vám niektoré reakcie:

Pán dekan, veľmi pekne ďakujeme. Opäť ste nesklamali. Peter a Mária. 4. 9. 21,35 hod.

Páčili sa mi prednášky vdp. J. Šošku. Ďakujem za jeho priamosť. Juraj. 4.9. 21,42 hod.

Prednáška o islame bola fundovaná, ďakujeme prednášajúcemu za pravdu a otvorenosť. Monika a Milan. 4. 9. 21,52 hod.

Guláš bol výborný, prednášky poučné i keď náročné, starostlivosť o pútnikov výborná, film veľmi povzbudil, no jendoudcho bolo to všetko znova veľmi fajn. Ďakujeme za povzbudenie. Patrik a Lucia. 22,15 hod.

Povzbudilo nás aj spoločenstvo otcov z Martina. Keď sa chlapi takto stretajú, modlia sa a spievajú, klobúk dolu. Inšpirovali nás. Jozef. 22,25 hod.    

Prvá prednáška o zmŕtvychvstaní nás veľmi oslovila. Musíme viac čítať Sväté Písmo a objavovať v ňom dôležité usmernenia od Pána. Lukáš a Vilma. 22,39 hod.

Pri fime si aj mnohí chlapi vyťahovali vreckovky. Bolo to silné, zvlášť keď hlavný hrdina kľačal na kolenách. Ďakujeme za krásnu púť mužov. Robíte to dobre. Pokračujte v tom. Marián. 22,53 hod.

Ďakujeme za pozvanie otca Marcela. Aj my ho doma sledujeme na TV NOE. Ďakujeme mu za povzbudivé slová v kázni. Aj za sebakritické slová. Nech mu Pán pomáha. Klára a Michal. 23,15 hod.

Prednáška Da Vinčiho kód a Mária Magdaléna ma veľmi obohatila. Bola síce trocha náročná, ale vďaka za ňu. Stále sa potrebujeme vzdelávať v našom náboženstve. Igor. 23,33 hod.

Ďakujeme všetkým , ktorí ste organizovali túto púť mužov. Vždy sa u Vás dobre cítime. Sú púte mužov aj na iných miestach, ale u Vás je to také akési najlepšie. Peter, Roman, Lukáš, Miro. 23,42 hod.

Aj včera sme boli u Vás na Púti mužov. Radi k Vám chodíme. U Vás je vždy veľmi pozitívna nálada. Po krásnom filme sme si povedali s manželom, že musíme aj my vytvoriť doma stabilné miesto pre modlitbu. Ďakujeme za povzbudenie. 5. 9. 10,12 hod.

Prednáška o islame mi otvorila oči. Aj ja sa musím sám seba pýtať aká je moja viera, ako ju ja žijem. Ďakujem. Viliam. 5. 9. 10,53 hod.

Mala som priateľa – moslima. Spočiatku som ho veľmi ľúbila. Neskôr však sme sa rozišli z jeho rozhodnutia. Vtedy som bola veľmi nešťastná. Dnes ďakujem Bohu, že sa tak stalo. Išla som na Púť mužov kôli tejto prednáške. Poďakujte vdp. Jozefovi Šoškovi aj za nás mnohých, ktorí sme tam boli. Katarína. 11,46 hod.

Ďakujeme otcovi Puvákovi za jeho povzbudivé slová v kázni. Tibor a Mária. 12,22 hod.

Pán dekan, ďakujeme za Vaše aktivity. Nielen za Púť mužov, ale za všetko, čo robíte vo Višňovom, aj za Fatimské slávnosti. Radi k Vám chodíme načerpať novú duchovnú silu. Veronika a Stano. 13,05 hod. 

V nedeľu som sa spoločne so spolubratom z nášho modlitbového spoločenstva otcov zúčastnil vo Višňovom púte mužov. Boli sme na tejto púti prvý krát. Chcem sa poďakovať za námahu, ktorú ste vynaložili aj so svojimi spolupracovníkmi do prípravy tohto podujatia. Veľmi sme sa povzbudili i poučili. Radi prídeme i na budúci rok a dúfam, že vo väčšom počte. Nech Pán žehná Vás i Vašu farnosť. 5. 9. 21,01 hod. Peter, Levice

Ďakujem-e za Púť mužov... Vdaka za námahu.....napadlo ma teraz jedno prianie - ako jeden knaz z UPC z Košíc prial Marekovi /novému KE biskupovi/ v deň jeho vysviacky: "buď požehnaný a žehnaj!" páčilo sa mi to veľmi, tak to isté aj Vám prajem :) pekny večer ešte a požehnaný... Lucia. 23,06 hod.